JoomlaTemplates.me by WebHostArt.com

Buřty pod palbou

Ve čtvrtek 21. 7. jsme se rozhodli, že si vychutnáme prázdninový den trochu jinak. Popadli jsme kvéry, které nám poskytuje SVČ Narnie, za jejichž podporu jsme vděční. Nakoupili nějaké buřty a vyrazili jsme vstříc Bedřichovskému lesu.

Do party amatérské bojové jednotky jsme přizvali ještě bratry ve zbrani z Vagónu a z Jednoty Bratrské v Liberci. Celému konfliktu předcházelo lehké cvičení, kde se ti, kteří elektrickou zbraň drželi poprvé, mohli naučit, že z keře se vidí lépe než do keře, že z kopce se střílí lépe než do kopce a další nečekané a užitečné rady. Následovalo rozdělení do týmů a několik scénářů, kde hlavní roli hrála týmovost a disciplína v dodržování taktiky. V neposlední řadě hrála roli samozřejmě schopnost poslat k zemi nepřítele dobře mířenou plastovo-keramickou kuličkou. Na závěr jsme si opekli buřty, sdíleli veteránské zážitky a poměřovali zářezy na pažbách.

PS: NZDM Zapes plánuje pořádat ještě několik podobných air-softových akcí. Veškeré info je vždy k dostání na našich FB stránkách.

 

loga_zakladatele