JoomlaTemplates.me by WebHostArt.com

A znova pátky!

Od začátku školního roku jsme znovu rozjeli pravidelné páteční akce. S příchodem školního rozvrhu se ustálil harmonogram a tak znova přišla možnost pro organizovanou činnost. V rámci programů chystáme několik různých večerů. Jsou to tři druhy.

První z nich jsou již známé Večery na téma. V tyto pátky připravíme nějaké zajímavé a aktuální téma, jako byl například individualismus nebo pasti dneška. V rámci aktivit a dalších diskuzí se tématu společně věnujeme a každý má možnost se vyjádřit. (Nebo nevyjádřit!)

Další jsou tzv. Chill-out večery, nebo-li čajovny. V duchu orientální atmosféry připravujeme několik druhů sypaných čajů, včetně přípravou nelehkého kořeněného čaje Yogi s kakaovým nádechem za doprovodu mléka a medu, ale další klasičtější kousky. V rámi čajovny je možnost přijít a jen tak si popovídat, dát čaj a poslechnout živou hudbu.

Poslední ze série jsou Akční pátky! V tento večer si pro Vás připravujeme akce většího a akčnějšího typu, kde se trochu vyřádíme. Ať už se jedná o různé bitvy, špionáže nebo stopovačky. K tomu využíváme nejen naši velkou zahradu, ale také celé sídliště. 

Tak se těšíme na dalším pátku!

Za Zapes tým

Pavel
 
 
 
 
 

 

loga_zakladatele