JoomlaTemplates.me by WebHostArt.com

Proběhl Fotbalový turnaj o pohár MAJÁKu!

V sobotu 13. 10. 2018 se odehrál již tradičně Fotbalový turnaj o pohár MAJÁKu, který tak navázal na předchozí ročníky. Akce proběhla na hřišti FC Slovan Liberec, v rámci Kampaně Společně proti kouření.

Turnaje se účastnilo 7 týmů, jejichž členové dorazili z Liberce, Hrádku nad Nisou a Nového Města pod Smrkem. Zapojily se týmy z NZDM Zapes, Voraz a Depo, dále Liberecký V-klub a žáci ze ZŠ U Soudu, křesťanské ZŠ a MŠ Jana Ámose Komenského a ZŠ Ještědské.

Jak už bylo zmíněno, akce se uskutečnila za laskavé spolupráce s FC Slovan Liberec. Na úvod turnaje přišel účastníky pozdravit brankář A-týmu Slovanu Liberec, Filip Nguyen, který také věnoval nové brankářské rukavice pro „nejlepšího brankáře turnaje“ – jeho vstup byl milým překvapením pro všechny zúčastněné.

Za celý den bylo odehráno celkem 21 zápasů a vítězem se nakonec stal tým s názvem „1337“, přes postupné výhry týmu a stupňující se atmosféru a soutěživost dílčích zápasů – jednalo se o tým složený převážně z žáků Základní školy Ještědská.

Akce proběhla za krásného podzimního počasí, pro fotbal jako dělaného, a s dobrým občerstvením. Fanoušci se podíleli na pohodové atmosféře a fotbaloví nadšenci si spolu dobře zahráli!

 

 

 

 

loga_zakladatele