Programy pro pedagogy

Akreditované vzdělávací kurzy pro pedagogy

 

Nabízíme Vám také vzdělávací kurzy pro pedagogy, akreditovanév rámci systému DVPP. Kurzy jsou určeny pro třídní učitele 1. i 2. stupně základních škol a pro školní metodiky prevence. Účastníci kurzu obdrží osvědčení o absolvování.

KURZY BUDOU REALIZOVÁNY V PROSTORÁCH MAJÁKU VE VYHLÁŠENÝCH TERMÍNECH. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O REALIZACI NA ŠKOLE PRO CELÝ PEDAGOGICKÝ SBOR JE MOŽNÉ SE DOMLUVIT INDIVIDUÁLNĚ NA TERMÍNU A CENĚ KURZU.

Případné dotazy nebo objednávky kurzu směřujte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lektor kurzu: Mgr. Jan Molnár 

Cena kurzu: 750 Kč na osobu 

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin rozdělených do dvou pracovních dnů 

 


BEZPEČNÝ INTERNET

Kurz se věnuje současnému pojetí kyberprostoru a jeho celkovému vlivu na člověka. Seznamuje se základními informacemi v jednotlivých oblastech problematiky internetu a se zásadami bezpečnosti. Účastníkům kurz poskytuje náměty na aktivity v hodinách vycházející z praxe lektora. Během kurzu budou také řešeny kazuistiky a situace, se kterými se pedagog může v souvislosti s internetem ve školním prostředí setkat. Zároveň účastníci získají odkazy a kontakty pro případnou další pomoc.

Akreditace:

Kurz je akreditován MŠMT ČR pod č. j. MSMT- 1720/2016-184 v systému DVPP.

Akreditace vzdělávací instituce: MSMT- 11814/2016.

 


VEDENÍ TŘÍDNICKÝCH HODIN

Kurz se věnuje cílené práci pedagoga s třídní skupinou. Posiluje schopnost vnímat potřeby skupiny a systematicky s ní pracovat. Účastníci během kurzu získají základní poznatky potřebné k včasnému rozpoznání šikany. Kurz vychází z praxe lektora a je sestaven na základě praktických příkladů práce s kolektivem. Účastníci kurzu získají materiály pro práci se třídou.

Akreditace:

Kurz je akreditován MŠMT ČR pod č. j. MSMT- 1720/2016-184 v systému DVPP.

Akreditace vzdělávací instituce: MSMT- 11814/2016.

 

 

loga_zakladatele