Začátkem roku 2022 se na naši organizaci obrátila firma Expodum.cz s laskavou nabídkou, díky níž jsme získali darem párty stan. 
Nůžkový, rozkládací stan jistě při naší činnosti hojně využijeme.
 
Firma Expodum prodává párty stany už od roku 2014, díky čemuž je na trhu již stabilní a rozvinutou firmou, která zákazníkům nabízí kvalitní produkty.
 
 
Za podporu firmě Expodum.cz děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
 Na začátku prosince vyšel další zpravodaj "Rodinám", ve kterém najdete mj. i článek o naší kampani Společně proti kouření, která byla letos zaměřená na pasivní kouření dospělých i dětí.
 
 
 

Zveme Vás na další seminář o práci s kartami MYŠI Z MAJÁKU!

Termín semináře je 9. února 2022, akce proběhne v odpoledních hodinách.

 

Přihlašovat se můžete na této adrese: www.materialy.majakops.cz.

 

Těšíme se na Vás!

 

I v letošním roce jsme připravili další ročník kampaně Společně proti kouření.

Tentokrát je zaměřena na škodlivost pasivního kouření.

Obsahem kampaně je příprava, výroba a distribuce informativně-preventivních plakátků do škol. Jde o plakáty pro žáky 1. stupně základních škol, a dále o plakáty do jednotlivých tříd. Skrze plakátky chceme informovat o nezdravém vlivu pasivního kouření a o možnostech, jak dopady pasivního kouření eliminovat.

 

Věříme, že se skrze tuto osvětu rozšíří povědomí o nebezpečí pasivního kouření i u malých dětí, kteří tak budou lépe schopni pečovat o vlastní zdraví.

 

Kampaň organizuje společnost MAJÁK o.p.s. ve spolupráci s Krajským úřadem Libereckého kraje.

 

 

 

 

Zveme Vás na další workshop s názvem "Jak pracovat s kartami MYŠI Z MAJÁKU".

Workshop proběhne v termínu 6. 10. 2021 a bude se věnovat převážně skupinové práci s kartami, tedy např. v třídním kolektivu či jiné dětské skupině.

Všechny podrobnosti najdete zde

Přihlašovat se můžete na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..