Základní informace o soutěži

Soutěže se lze zúčastnit vytvořením a přihlášením fotografie podle informací níže. Do soutěže mohou fotografie přihlašovat pouze jednotlivci. Původně plánovaná videosoutěž, zaměřená na třídní kolektivy, byla z důvodu pandemie zrušena.

Téma soutěže je: Není to jen o tobě! Kouření škodí vám i vašemu okolí.

Přihlášení

Přihlášení fotografií je možné od 5. října 2020, nejpozději do 30. listopadu 2020.

Fotografie ve formátu JPG (v minimálním rozlišení 2500 bodů na delší straně fotografie) pošlete emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přineste osobně na flash disku do některého z klubů MAJÁKu – Zapes, Depo nebo Voraz.

Fotografie nesmí zobrazovat osoby mladší 18 let kouřící cigaretu.

Ke každé fotografii uveďte krátký popisek, který dovysvětlí záměr fotografa.

 

Přihlášené fotografie, které splňují pravidla soutěže, budou vyvěšeny 1. prosince 2020 na Instagramovém profilu MAJÁKu „majak_o.p.s“.

Porota a ceny

Porota bude složena z řad zaměstnanců MAJÁKu a odborníku z oboru prevence. Ti budou hodnotit:

  • Originalitu fotky,
  • propracovanost fotky,
  • preventivní dopad,
  • dodržení zadaného tématu,
  • celkový dojem.

Fotografii do fotosoutěže může přihlásit pouze jedna konkrétní osoba, tzn. pokud se někdo rozhodne pořizovat fotografii např. s pomocí kamaráda, musí jí ale potom přihlásit sám za sebe. Cenu následně obdrží člověk, který fotografii přihlásil.

Vyhlášení

Vítězné fotografie budou vyhlášeny na webových stránkách www.majakops.cz dne 7. 12. 2020, následné předání cen proběhne po individuální domluvě s výherci.

PRAVIDLA SOUTĚŽE 

Pořadatelem soutěže je MAJÁK o.p.s.