Základní informace o soutěži

Téma soutěže je: Není to jen o tobě! Kouření vážně škodí vám i lidem ve vašem okolí.

Do soutěže se lze zapojit dvojím způsobem. První možností je zapojit celý třídní kolektiv, který musí na zadané téma natočit video (dále jen videosoutěž). Druhá varianta je zaměřena na jednotlivce. Ti mohou, opět na stejné téma vytvořit fotografii a zúčastnit se tak soutěže samostatně (dále jen fotosoutěž). Podrobnější pravidla videosoutěže i fotosoutěže jsou k dispozici níže.

Přihlášení

Video i fotky lze přihlásit nejpozději do 18. listopadu 2020. Soubory je možné poslat přes úschovnu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přinést osobně na flash disku do některého z klubů MAJÁKu – Zapes, Depo nebo Kino. Videa ani fotky nesmí zobrazovat osoby mladší 18 let kouřící cigaretu.

Porota a ceny

Porota bude složena z řad zaměstnanců MAJÁKu a odborníku z oboru prevence. Ti budou hodnotit:

  • Originalitu videa
  • Propracovanost videa
  • Preventivní dopad videa
  • Dodržení zadaného tématu
  • Zapojení kolektivu třídy
  • Celkový dojem videa

Ceny ve videosoutěži budou určeny vždy pro celý třídní kolektiv. Ceny ve fotosoutěži jsou individuální, tzn. pokud fotografii pořídí např. dvojice, stál obdrží dohromady pouze jednu cenu.

Vyhlášení

Vítězná videa a fotografie budou vyhlášena dne 20. listopadu 2020 na webových stránkách www.majakops.cz, následné předání cen výhercům proběhne v Cinema City Liberec v prosinci (termín bude upřesněn) v dopoledních hodinách. Podmínkou pro přihlášení se do soutěže je, aby se účastníci soutěže mohli zúčastnit závěrečného vyhlášení.

PRAVIDLA FOTOSOUTĚŽE

PRAVIDLA VIDEOSOUTĚŽE

 

Pořadatelem soutěže je MAJÁK o.p.s.