AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVACÍ KURZY PRO PEDAGOGY

Nabízíme Vám také vzdělávací kurzy pro pedagogy, akreditovanév rámci systému DVPP. Kurzy jsou určeny pro třídní učitele 1. i 2. stupně základních škol a pro školní metodiky prevence. Účastníci kurzu obdrží osvědčení o absolvování.

KURZY BUDOU REALIZOVÁNY V PROSTORÁCH MAJÁKU VE VYHLÁŠENÝCH TERMÍNECH. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O REALIZACI NA ŠKOLE PRO CELÝ PEDAGOGICKÝ SBOR JE MOŽNÉ SE DOMLUVIT INDIVIDUÁLNĚ NA TERMÍNU A CENĚ KURZU.

Případné dotazy nebo objednávky kurzu směřujte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Lektor kurzu:  Mgr. Jan Molnár
Cena kurzu:  750 Kč na osobu
Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodin rozdělených do dvou pracovních dnů

 • BEZPEČNÝ INTERNET

  Kurz se věnuje současnému pojetí kyberprostoru a jeho celkovému vlivu na člověka. Seznamuje se základními informacemi v jednotlivých oblastech problematiky internetu a se zásadami bezpečnosti. Účastníkům kurz poskytuje náměty na aktivity v hodinách vycházející z praxe lektora. Během kurzu budou také řešeny kazuistiky a situace, se kterými se pedagog může v souvislosti s internetem ve školním prostředí setkat. Zároveň účastníci získají odkazy a kontakty pro případnou další pomoc.

  Akreditace: Kurz je akreditován MŠMT ČR pod č. j. MSMT- 1720/2016-184 v systému DVPP.
  Akreditace vzdělávací instituce: MSMT- 11814/2016.

 • VEDENÍ TŘÍDNICKÝCH HODIN

  Kurz se věnuje cílené práci pedagoga s třídní skupinou. Posiluje schopnost vnímat potřeby skupiny a systematicky s ní pracovat. Účastníci během kurzu získají základní poznatky potřebné k včasnému rozpoznání šikany. Kurz vychází z praxe lektora a je sestaven na základě praktických příkladů práce s kolektivem. Účastníci kurzu získají materiály pro práci se třídou.

  Akreditace: Kurz je akreditován MŠMT ČR pod č. j. MSMT- 1720/2016-184 v systému DVPP.
  Akreditace vzdělávací instituce: MSMT- 11814/2016.